Partnerzy biznesowi – linki do stron

  • by

Poniżej linki do stron internetowych, które prowadzą do firm zaprzyjaźnionych lub partnerskich. Firmy, które są warte polecenia.

skype-angielski.pl – angielski przez skype – nauka jezyka angielskiego on-line za pośrednictwem wideo komunikatora. Prywatne lekcje językowe.

niemiecki-warszawa.pl – Niemiecki Warszawa – korepetycje z języka niemieckiego dla osób z Warszawy i okolic. Zajęcia od podstaw, a także dla zaawansowanych uczniów.

Angielski dla dorosłych Warszawa – lekcje dla osób w każdym wieku, w szczególności dla osób starszych, dla których na naukę nigdy nie jest za późno.

Angielski Wyszków – Korepetycje z angielskiego na terenie: Wyszków i okolice. Prywatne, indywidualne i grupowe zajęcia dla dzieci i dorosłych.

Angielski Targówek, Tarchomin – Indywidualne nauczanie dla uczniów z dzielnic Warszawy takich jak Tarchomin, Nowodwory czy Targówek, Bródno. Angielski na każdym poziomie.

Refleksologia Warszawa – Strona poświęcona tematyce refleksoterapii, o której tak często wspomina medycyna chińska.

Akajak – Spływy kajakowe Rospuda – spływy kajakowe rzekami Suwalszczyzny takimi jak Rospuda i Czarna Hańcza oraz rzekami Litwy i Łotwy.

Prywatny ośrodek terapii uzależnień – OTU to wspaniali ludzie, którzy pomagają potrzebującym w chorobie z całej Polski.

E-ksperci.pl – pozycjonowanie stron www – solidna firma zajmująca się marketingiem online, w tym tworzenie stron internetowych oraz ich pozycjonowanie w wyszukiwarkach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *